British Time İngilizce Kursu Whatsapp
WHATSAPP İLE SOR

British Time Öğrenci Görüşleri

British Time Öğrenci Görüşleri
British Time Dil Okullarında, İngilizce kurslarına ve İngilizce eğitimlerine katılan öğrencilerimizin, British Time İngilizce Kurslarımız hakkında yazmış olduğu görüşlerini gurur duyarak siz aday kursiyerlerimiz ile paylaşıyoruz.

Umarız siz değerli aday kursiyelerimizde British Time Dil Okulları İngilizce kurslarına kayıt olup bu memnuniyeti yaşar ve İngilizce kurslarımızdan duyduğunuz memnuniyetleri bizlere iletirsiniz.

Burcu Öğütçü (İngilizce Kursu Görüşleri)

Sevgili British Time Ailesi;
Kurumunuza kaydımı yaptırırken verilen vaadler konusunda kafamda soru işaretleri vardı. Lakin dersler başladığı andan itibaren gerek hocaların ilgi ve alakası olsun gerekse öğrencilerin anlamaları için uğraşmaları olsun beni oldukça memnun etti. Katıldığımız İngilizce konuşma kulüpleri ciddi anlamda verimli geçmekte. Dersimize giren İngilizce kursu eğitmenleri fazlasıyla güler yüzlü ve yardımsever insanlar. Dersi derste öğrendiğimiz için ellerin geleni yapıyorlar. Özel olarak aldığımız Make Up'lar da son derece verimli geçmekte. Açıkçası aldığım eğitim beni tam anlamıyla tatmin etmekte. İngilizce kurs kaydımı British Time Dil Okullarına yaptığım için hiç pişmanlık duymuyorum. Son olarak Didem Hoca'ya ve Sevgili Kevin Fetter'i çok seviyorum.

Elanur Turan (İngilizce Kursu Görüşleri)

Öncelikle British Time Dil Okullarının bir parçası olmaktan memnun olduğumu belirtmek isterim. İngilizce derslerinden, İngilizce kurslarından nasibini almış biri olarak severek ve isteyerek derslere geliyorum. İngilizce kursu dil eğitmenim Sinem Hanım'ın bize sıcak yaklaşımı derslerin daha verimli ilerlemesini sağlıyor. Hocalarım hiç bir zaman çekinerek derslere katılmamamız için İngilizce derslerinin aktif geçmesi için ellerinden gelenleri yapıyorlar. İngilizce dil eğitmenimiz, İngilizce konuşma dersleri sırasında yanlış karşısında dahi gayet sıcak bir şekilde karşılıyor tüm kursiyerleri. British Time Dil Okullarının vermiş olduğu vaadleri yerine getiriyor olduğunu görmekten çok memnunum.

Hazal Demir (İngilizce Kursu Görüşleri)

British Time Okullarına kayıt olup katıldığım ilk İngilizce kursundan sonra bu kadar iyi bir dil kursu ve iyi İngilizce dil eğitmeni ile karşılaşmayı beklemiyordum. Emeği geçen tüm İngilizce Dil Eğitmenlerime özellikle de Ümit Hoca'ya teşekkür ederim.

Hande Ela Şentürk (İngilizce Kursu Görüşleri)

British Time İngilizce kursuna başladığım ilk günden itibaren kurum çalışanları ve İngilizce Dil Eğitmenlerimin dersi işleyişinden çok memnunum. İngilizce Dil Eğitmenlerimizin tüm öğrencilerle ayrı ayrı ilgilenmesi ve ders takibini yapması ile kurs şube çalışanlarının güleryüzlü olmasından çok memnunum.

Koray Tahan (İngilizce Kursu Görüşleri)

Sevgili British Time Ailesi,
British Time Dil Okullarına kayıt olmadan önce, içimde bir çok önyargı bulunmaktaydı. Kafamdaki olumsuz düşünceleri ve soru işaretlerini başta İngilizce Dil Eğitmenim Didem Hocam olmak üzere tüm dil kursu hocalarım sayesinde giderdim. Yönetim, personel ve İngilizce dil eğitimi uzmanlarından son derece güler yüzlü bir eğitim ve hizmet aldım. Buraya kadar her işletmede olması gereken gibi her şey normal gidiyordu. Fakat önemli olan şimdi yazacağım gerçek düşüncelerimdir. Klasik İngilizce Eğitimi dışında, kariyerimle doğrudan ilgilenen Sayın Didem Şenkal Hocama ayrıca teşekkürleri iletiyorum. Uzun süren çabaları ve araştırmaları sonucunda beni sıkı bir İngilizce dil kursuna alıp ilgilenmesi sonucunda Türk Hava Yolları İngilizce sınavını kazanmamda büyük rol oynamıştır. Sadece İngilizce yabancı dil eğitimi alanındaki başarısı ile değil, yaşamındaki iyimserliği ile de bizlere örnek olmuştur. Bu kocaman ailenin içindeki eğitim ateşinin hiç bir zaman sönmemesi dileğiyle.

Meliha Yılmaz - Süheyla Kaptan (İngilizce Kursu Görüşleri)

British Time İngilizce Kursunu araştırarak kayıt olduk. Hayatımızın "iyi ki" kararlarından bir tanesi olduğunu söylemek isteriz. Bu "iyi ki" de İngilizce kursu eğitmenimiz İpek öğretmenimizin önemi büyüktür. Açıkçası İngilizce öğrenmek bizim için çok zor ve sıkıcıydı, taki İpek Hanım'la tanışana kadar. Kendisi bize İngilizceyi sevdirmiş, dil öğrenmenin hayattki rol büyüklüğünü açıklamıştır. Kendisini dil kursunuzda görmeyi her daim arzu ederiz. Çünkü isterizki bizim gibi düşünenler, onun sayesinde tam aksini düşünmeye başlasın. Bizlere çok şey kattı, Huzurunuzda kendisine bir kez daha teşekkür etmek isteriz.

Gözde Borsuk (İngilizce Kursu Görüşleri)

Sevgili British Time Dil Okulları;
İngilizce Dil Kursu Bakırköy şubesinde bir yıl boyunca aldığım eğitimin katkılarıyla dil puan sıralamasında ilk on beş bine girerek Hacettepe Üniversitesi'ni kazandığımı sizlere mutlulukla bildiriyorum. British Time'da bulunan kurucumuza, sınav sürecimi en az benim kadar dikkatli ve heyecanlı takip eden İngilizce kursu hocalarıma ve dil kursunda bulunan tüm yetkililere ilgilerini eksik etmedikleri için, yıl boyunca "ben şu derse de katılmak istiyorum, ona da buna da diyerek sizleri yıprattığım için teşekkürü bir borç bilirim. Her şey için teşekkürler :)

Değerli kursiyerlerimiz, İngilizce kursu görüşlerinizi "[email protected]" eposta adresine mail olarak iletebilirsiniz.Vizyonumuz


Gereksinimlere duyarlı, yenilikçi bir eğitim

Misyonumuz


Kaliteli hizmet ve öğrenci memnuniyeti

İlkelerimiz


Saygılı, içten, adaletli, açık ve dürüst bir yapıda olmak
İNGİLİZCE KURSLARINA KAYIT OL
ÜSKÜDAR DİL KURSU | ÜSKÜDAR DİL OKULU | ÜSKÜDAR İNGİLİZCE KURSU FİYATLARI | ÜSKÜDAR İNGİLİZCE KURSU | ÜSKÜDAR YABANCI DİL KURSU | ÜSKÜDAR İNGİLİZCE KURSU FİYATLARI 2020 | ÜSKÜDAR Online İNGİLİZCE KURSU |
İngilizce kursuna gitmeye karar verdiğimde aklıma gelen ilk yer Kadıköy oldu

Senem Taştan

Merhaba ben bu sene yeni katılan öğrenciniz Deniz Ertürkler. British time ile tanışmam şans...

Deniz Ertürkler

Buraya kaydolmadan içimde bir çok önyargı vardı kafamdaki olumsuz düşünceler ve soru...

Koray Tahan

Sevgili BRITISH TIME ailesi kurumunuza kaydımı yaptırırken verilen vaadler konusunda ...

Burcu Öğütücü

Merhaba kursa şubat 2015 yılında yazıldım çok kısa sürede alıştım gerek yetkililerin...

Yasemin Aktaş

İNGİLİZCE KURSU SEVİYE TESPİT SINAVI

NEDEN BRITISHTIME ?Çünkü en iyi bildiğimiz işi yapıyor, öğrenmeye ve öğrenileni kullanabilmeye dayalı eğitim sistemimizle sadece İngilizce öğretiyoruz.

EGİTİM SİSTEMİAlanında uzman Türk ve Yabancı öğretmenler eşliğinde sadece “İngilizce Eğitimi” veren British Time “Öğrenme Garantili” özel eğitim sistemi ile öğrencilerini dünyanın her yerinde sınırları olmayan daha özgür ve keyifli bir yaşam ile tanıştırmaktadır.

BAŞARI GARANTİSİBaşarı durumunun sürekli takip edilmesi vakitten kazanılması açısından da önemli olabildiğinden; Öğretim süreci boyunca sıkça sınav uygulamaları yapılmakta, olası bir başarısızlık karşısında öğrenciye bu başarısızlığın sebeplerine uygun alternatif çözümlerle yol gösterilmektedir.

ÖĞRENME GARANTİLİ İNGİLİZCE EĞİTİMİÖğrenme Garantili İngilizce Eğitimi Ve kısa bir süre için %45 indirimli British Time'da Öğrenme Garantili Eğitim Sistemiyle İngilizce'yi konuşacaksınız. Kampanyalı fiyatlardan faydalanmak için hemen online kayıt yaptırın. ...

Erken Kayıt İmkanı 2022-2023 Öğretim Dönemi Avantajlı
EN İYİ İNGİLİZCE KURSU
Lütfen ders programları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için en yakın olduğunuz şubemiz ile iletişime geçiniz.
GENEL İNGİLİZCE KURSLARI

GENEL İNGİLİZCE KURSLARI

BRITISH TIME Eğitim Elementary, Pre-Intermediate, İntermediate, Upper intermediate ve Advanced olmak üzere 5 temel seviyeden oluşmaktadır. Genel İngilizce eğitimlerinde her seviye 100 ders saatiyle tamamlanmaktadır. BRITISH TIME ‘da eğitim, görsel ve işitsel olmak üzere (AKILLI TAHTA) çağın gereksinimine uygun teknik donanım ile çeşitli ek materyaller de kullanılmaktadır. Normal ders programları haricinde konuşma kulüpleri, gramer kulüpleri, ile etüt çalışmaları kursiyere ücretsiz olarak sunulmaktadır.KONUŞMA KURSLARI

KONUŞMA KURSLARI

Tüm öğrencilerimize ücretsiz olarak sunulmakta olan konuşma gruplarına (Speaking Club) İngilizce'den uzak kalmak istemeyen ve pratiğini geliştirmek isteyen öğrencilerimiz de katılabilirler. Dersler serbest konuşma şeklinde gerçekleşir ve öğrenciler güncel konular hakkında ve seviyelerine yakın gruplarla pratik yapma imkanı bulurlar. Bu programlar şubelerimiz bünyesinde ve farklı saatlerde yapılmaktadır. Lütfen detaylar için aktivite listemize bakın ya da dersine katılacağınız şubemizle irtibata geçiniz.KİŞİYE ÖZEL EĞİTİMLER (ÖZEL DERSLER)

KİŞİYE ÖZEL EĞİTİMLER (ÖZEL DERSLER)

Zaman ve süre problemi bulunan ve İngilizce eğitimi alma zorunluluğu bulunan adaylar gelebilecekleri saatte ve yoğunlukta birebir olarak öğretmenlerimizden ders alma şansına sahipler. Özel ders yoluyla alınan eğitim grup eğitiminden yaklaşık %60 oranında daha hızlı ilerleme sağlamaktadır. Özellikle zaman ve süre konusunda sıkıntısı olan adaylara tavsiye etmekteyiz.KURUMSAL EĞİTİMLER

KURUMSAL EĞİTİMLER

Dünya özellikle bilişim teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte küçük bir köy ve büyük bir pazar haline hızla dönüşüyor. Bu dönüşümde ortaya çıkan en çarpıcı nokta ortak dilin İngilizce olmasıdır. Bu bakış açısıyla profesyonel şirketler artık en çok geri dönüşüm alabilecekleri alana yani personel eğitimine yatırım yapmaktadırlar. Mesleki gelişimin temelinde İngilizce bilgisi çok öncelikli bir rol oynamaktadır. O kadar ki artık İngilizce bilmek bir yetenek değil vazgeçilmez bir gereksinim olmuştur.İŞ İNGİLİZCESİ

İŞ İNGİLİZCESİ

Genel iş İngilizcesi programlarımız kursiyerlerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sadece genel iş İngilizcesi eğitimi almak isteyen kursiyerlerimiz de bu programa katılım gösterebilirler Mesleki İngilizce Genel iş İngilizcesi eğitimleri dışında daha çok Şirketlere göre hazırlanmış olan “Mesleki İngilizce” eğitim programlarımız kurumsal ve toplu taleplere cevap vermek üzere organize edilmiştir. Bu alandaki bireysel talepler birebir şeklinde çözüme kavuşturulmaktadır. Hukuk, Finans, Havacılık, Turizm vb alanlarda iş ingilizcesi eğitimleri vermekteyiz.İLKÖĞRETİM ve LİSE ÖĞRENCİLERİNE İNGİLİZCE

İLKÖĞRETİM ve LİSE ÖĞRENCİLERİNE İNGİLİZCE

Yabancı dil eğitimi küçük yaşta başlarsa çok daha verimli ve kalıcı olur. Bu gerçekten hareketle okul çağlarında başlayan yabancı dil eğitimlerinin başarıya ulaşma oranı çok yüksektir. British Time ilk orta ve lise öğrencilerine özel programlar hazırlanmaktayız. Yaş gruplarına ve seviyelerine göre ayrılmış homojen sınıflarda kolej düzeyinde veya okula takviye şeklinde 2 ayrı program uygulamaktayız. Programlarımızın her biri her dönem için 120 saat olmak üzere toplam 240 saatlik eğitimden oluşmaktadır. Daha detaylı bilgi için lütfen şubelerimizle irtibat kurunuz.TOEFL KURSU

TOEFL KURSU

TOEFL başta Amerika ve Kanada’da olmak üzere tüm dünyada geniş kapsamlı olarak kullanılan standartlaştırılmış bir testtir. Merkezi New Jersey de bulunan ETS (Educational Testing Service) tarafından hazırlanan sınav ana dili İngilizce olmayan adayların ingilizce yeterlilik seviyelerini ölçmek ve belgelemek için hazırlanmıştır. TOEFL sınav sonucu üniversite kabullerinde, üniversitelerin İngilizce hazırlık bölümlerinin atlanmasında ve iş dünyasında yaygın olarak kullanılmaktadır .IELTS KURSU

IELTS KURSU

IELTS, British Council, University of Cambridge ve International Development Programme of Australian Universities tarafından geliştirilen bir dil sınavıdır. İngiltere, Avusturalya, Kanada, İrlanda, Yeni Zelanda ve Amerika Birleşik Devletleri gibi birçok ülkedeki yükseköğretim kurumları ve Türkiye’de bazı üniversitelerin hazırlık sınıflarından muaf olmak için ve bunun yanı sıra bazı kurumlarda çalışanların İngilizce seviyesini ölçmek için kullanılan bir sınavdır. IELTS' in Genel ve Akademik olmak üzere iki farklı sınavı vardır ancak yüksek öğrenim için geçerli olan Akademik IELTS'dir. Kağıt üzerinde (Paper based) yapılan IELTS sınavı dinleme, okuma, yazma ve konuşma olmak üzere 4 bölümden oluşur.YDS KURSU

YDS KURSU

YDS, Yabancı dil tazminatı almak isteyen kamu personelinin, üniversitelerin akademik kadrolarında görev almak isteyen ve YÖK kanalıyla yurtdışında lisansüstü öğrenim görmek isteyen adayların yabancı dil bilgisi seviyesini belirlemek amacıyla yapılan merkezi bir sınavdır. YDS Sınavı Almanca, Arapça, Bulgarca, Farsça, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Rusça ve Yunancadan yapılacak sınavlarda çoktan seçmeli 80 sorudan oluşan testler kullanılır. Bu diller için sınavda sözcük bilgisi, dil bilgisi, çeviri ve okuduğunu anlama soruları bulunmaktadır. Sınav süresi 150 dakikadır. Her bir soru 1,25 puandır ve yanlış cevaplar doğru cevapları etkilemez.PTE ACADEMIC KURSU

PTE ACADEMIC KURSU

PTE Academic (Pearson Test of English), dinleme, okuma, konuşma ve yazma olmak üzere dört temel dil becerisinin değerlendirildiği bilgisayar tabanlı güvenli bir İngilizce dil sınavıdır.

Neden PTE Academic? İngilizce dil yeterliliğini kısa sürede belgelemek, esnek sınav tarihlerinden faydalanmak, 2 yıl boyunca sınırsız sınav sonuç belgesi almak ve diğer faydalarından yararlanmak için PTE Academic’i tercih edebilirsiniz. PTE Academic’in en belirgin avantajları ise;PROFICIENCY SINAVI

PROFICIENCY SINAVI

PTE Academic (Pearson Test of English), dinleme, okuma, konuşma ve yazma olmak üzere dört temel dil becerisinin değerlendirildiği bilgisayar tabanlı güvenli bir İngilizce dil sınavıdır. İngilizce dil yeterliliğini kısa sürede belgelemek, esnek sınav tarihlerinden faydalanmak, 2 yıl boyunca sınırsız sınav sonuç belgesi almak ve diğer faydalarından yararlanmak için PTE Academic’i tercih edebilirsiniz. PTE Academic’in en belirgin avantajları ise;YKS DİL KURSU

YKS DİL KURSU

YDS, Yabancı dil tazminatı almak isteyen kamu personelinin, üniversitelerin akademik kadrolarında görev almak isteyen ve YÖK kanalıyla yurtdışında lisansüstü ögrenim görmek isteyen adayların yabancı dil bilgisi seviyesini belirlemek amacıyla yapılan merkezi bir sınavdır.İNGİLİZCE KURSU ÜCRETLERİ
İNGİLİZCE KURSU AVCILAR ŞUBEMİZ
Adres: Merkez Mah. Marmara Cad. No:14/3 AVCILAR / İSTANBUL

Tel: 0212 591 94 94

E-posta: [email protected]
İNGİLİZCE KURSU BAKIRKÖY ŞUBEMİZ
Adres: Zeytinlik Mah. Halkçı Sok. No:4 BAKIRKÖY / İSTANBUL

Tel: 0212 660 40 00

E-posta: [email protected]tr
İNGİLİZCE KURSU ŞİŞLİ ŞUBEMİZ
Adres: Mecidiyeköy Mah. Latilokum Sok. No:6 Kat:1-2 ŞİŞLİ / İSTANBUL

Tel: 0212 212 21 33

E-posta: [email protected]
İNGİLİZCE KURSU KADIKÖY ŞUBEMİZ
Adres: Caferağa Mah. Mühürdar Cad. No:40 KADIKÖY / İSTANBUL

Tel: 0216 418 22 25

E-posta: [email protected]
İNGİLİZCE KURSU KADIKÖY 2 ŞUBEMİZ
Adres: Osmanağa Mah. General Asım Gündüz Cad No:18 KADIKÖY / İSTANBUL

Tel: 0216 418 84 54

E-posta: [email protected]
İNGİLİZCE KURSU KADIKÖY İRTİBAT OFİSİMİZ
Adres: Osmanağa Mah. Söğütlüçeşme Cad. No:9/2 KADIKÖY / İSTANBUL

Tel: 0216 336 02 00

E-posta: [email protected]
İNGİLİZCE KURSU DİYARBAKIR ŞUBEMİZ
Adres: Diclekent Villaları 256. Sokak No:10 KAYAPINAR / DİYARBAKIR

Tel: 0412 229 12 18

E-posta: [email protected]
İNGİLİZCE KURSU KAYSERİ ŞUBEMİZ
Adres: Melikgazi Mah. Aşık Veysel Bulvarı No:21/E MELİKGAZİ / KAYSERİ

Tel: 0352 333 54 33

E-posta: [email protected]
İNGİLİZCE KURSLARI WEB KATALOĞU
YABANCI DİL KURSLARI WEB BROŞÜRÜ